26.04.2013
1 941

Щира подяка «Новомедіа», що допомогла втілити мрію!

164923_397458697019191_729485417_n

До офісу Асоціації «Новомедіа» надійшов лист від новомедійника Валентина Опрі. З його дозволу ми публікуємо цей лист-подяку на нашому сайті.

Щира подяка «Новомедіа», що допомогла втілити мрію!

Це було так давно. Але з пам’яті не можливо витерти добро та ласку до мене від друзів з Асоціації «Новомедіа».

Я з малих літ мріяв займатися журналістикою, тому що розумів, що через цю професію можна допомогти багатьом людям. Але оволодіти професією мені не вдалось. А все тому, що я, Валентин Опря, колишній сирота, тільки-но починав свої перші кроки ходження по дорозі життя, не міг повірити, що в мене вийде займися цим професійно.

Я вирушив до Києва на першу конференцію журналістів, яку організовували молоді християни. Саме тоді було утворено Асоціацію християнських журналістів «Новомедіа». Коли я потрапив на цей захід, в мене з’явилася надія, що зможу спробувати. На конференції усіх присутніх і небайдужих християн-медійників запрошували приєднатися до Асоціації «Новомедіа». Стати членом «Новомедіа» для мене було чимось нереальним, адже вірив у те, що не здатний на більше. Але президент Асоціації «Новомедіа» Руслан Кухарчук відповів: «Валентине, ми приймаємо тебе до Асоціації журналістів, ми хочемо, щоб ти був корисним для Бога і людей».

Почути це невпевненому Валентину було великим чудом! Я — член Асоціації християнських журналістів «Новомедіа». Не передати моїх почуттів, що я пережив тоді. Це мене дуже підтримало і надихнуло на подальшу журналістську діяльність.

З часом, завдяки підтримці новомедійників я став редактором бюлетеня «Промінь надії», реалізувався в проповідницькій діяльності у церкві, став більше сміливим у тому, що роблю сьогодні. Зараз я рідко відвідую конференції «Новомедіа», бо викладаю у різних біблійних установах, але завжди пам’ятаю добре ставлення моїх друзів із «Новомедіа» та їх підтримку.

Особливо вдячний Руслану Кухарчуку, голові «Новомедіа», а також всій команді Асоціації, що повірили у мене і дали можливість реалізуватися як журналісту-християнину! В скрутну хвилину мого життя ви подали руку і повірили у мене! Коли багато хто відкинули мене у нелегкий період мого життя, ви мене прийняли і повірили! Дякую!

Хто я сьогодні? Щасливий Валентин! Здобув богословську освіту у Львівській Богословській Семінарії, проповідую Слово в церквах і служу молоді, а також працюю-служу у Міжнародній місії «Агапе», використовую мої журналістські навички. Пам’ятайте: мій успіх — це також ваш успіх!

Валентин Опря.

Источник: Новомедіа

Оставить комментарии

Facebook

ВКонтакте

Добавить комментарий

*

Читайте в этом разделе